Kreatywne pomysły, aby uczynić świat dziecka wyjątkowym.

Cześć, mam na imię Ania i chcę Cię zaprosić do mojego kreatywnego świata.

10 lat temu postanowiłam nazwać to co robię i co jest moją pasją, tak oto powstała marka By.Boonia. Dziś, po tylu latach uważam, że było warto. By.Boonia to ja, to moja miłość do szycia, to moje pomysły na zabawki, książeczki, produkty, które sprawiają tyle radości.

Malutka pracownia w domu na piętrze.

Moja pracownia, to nie jest wielka fabryka a jedynie malutka przestrzeń w domu na piętrze, gdzie powstają projekty unikatowe (od pomysłu po realizację), nietuzinkowe, wykonane zawsze z materiałów najlepszej jakości,
z największą starannością i miłością.

Wszystkie moje produkty wykonuję własnoręcznie, dlatego mogą się nieznacznie różnić między sobą, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wybierając je, masz gwarancję, że włożyłam w nie całe swoje serce.

By.Boonia to między innymi akcesoria do wystroju wnętrz: karuzele, girlandy, zawieszki, ozdoby, w tym również świąteczne.

Integracja sensoryczna dla małych i dużych.

Od dwóch lat jako By.Boonia wspieram dzieci w terapii zaburzeń integracji sensorycznej. Szyję książeczki, pomoce, ścieżki, karty pracy, kołdry obciążeniowe i inne produkty sensoryczne, mające pomóc dziecku w nauce prawidłowego odbioru bodźców sensorycznych i motorycznych.

Współpracuję z psychologiem i terapeutą SI. Wiem na co zwrócić uwagę przy tworzeniu moich produktów. Kładę szczególny nacisk na różnorodność w fakturze użytych materiałów, co ma ogromne znaczenie w terapii. Wyposażam także gabinety terapeutyczne, na specjalne zamówienia wykonuję dla nich projekty dedykowane.

Zapraszam do świata By.Boonia