Książeczki sensoryczne.

Zobacz jak prezentują się nasze książeczki, które bawią a jednocześnie pomagają w terapii.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Artur”

Dopasuj figury, odwiedź stajnię i nakarm konie, popracuj na koparce, nakarm ryby, zrób sobie kanapkę, znajdź odpowiedni strój dla chłopca.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Nela”

Ułóż puzzle, idź na ryby, wybierz odpowiednią sukienkę dla lalki, zrób sobie coś do zjedzenia albo po prostu zagraj w grę „kółko i krzyżyk” czyli pandę i koalę:)

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Cyferkowe Love”

Cyferkowy zawrót głowy:) – wersja niebieska; poznajemy liczby od 1 do 10, każda cyfra zawiera odpowiednią liczbę guzików, przesuwając paluszkiem, dziecko uczy się jej kształtu.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Cyferkowe Love 2”

Cyferkowy zawrót głowy:) – wersja różowa; poznajemy liczby od 1 do 10, każda cyfra zawiera odpowiednią liczbę guzików, przesuwając paluszkiem, dziecko uczy się jej kształtu.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Cyferki”

Książeczka zawiera strony z liczbami od 1 do 10, elementy na każdej stronie odpowiadają danej cyfrze, zadaniem dziecka jest policzyć i przyporządkować odpowiednią cyfrę.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Mini”

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna przeznaczona jest dla najmłodszych.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Dzień Dziecka”

Oto książeczka w wersji limitowanej z okazji Dnia Dziecka. To świetne połączenie nauki przez zabawę. To również pomoc w terapii integracji sensorycznej oraz terapii ręki.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Dzień Dziecka Mini”

Oto książeczka w wersji limitowanej przeznaczona jest dla najmłodszych . To świetne połączenie nauki przez zabawę. To również pomoc w terapii integracji sensorycznej oraz terapii ręki.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Marcel”

Zajrzyj pod maskę samochodu, popracuj na koparce, poznaj znaki drogowe albo ułóż puzzle – te i inne zadania znajdziesz w personalizowanej książeczce „MARCEL”.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Mini 2”

Książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych. To świetne połączenie nauki przez zabawę.

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Wakacje”

Spakuj plecak, wybierz się w podróż nad morze, zjedz pyszne lody, zbuduj zamek z piasku, popłyń łódką, spędź trochę czasu na wsi, wybierz się do lasu czy odwiedź wesołe miasteczko. To wszystko znajdziesz w limitowanej wersji naszej książeczki:)

Książeczka sensoryczno-manipulacyjna „Wiosna”

Nareszcie wiosna:) poszukaj bociana, udekoruj kwiatami suknię Pani Wiośnie lub odnajdź tęczę – te i inne zadania znajdziesz w limitowanej wersji naszej książeczki.